| tmlwvw a întrebat:

Mi-am facut cont pe skype conectandu-ma la facebook. merge daca ma conectez pri intremediul facebookului dar daca incer sa ma conectez cu nume skype nu pot imi spune ca sa imi verific contul. Parola nu ar trebui sa fie aceiasi ca la facebook?

1 răspuns:
| Okkultist a răspuns:

Intrebarea pusa de dvs, este oarecum incerta. Dar cred ca am priceput. Pai intrati pe contul de yahoo, posibil ca trebuie sa va verificati contul de yahoo pentru un emeil de confirmare. Daca nu am dreptate, dupa ce at-i aplicat sau at-i incercat aceeasta metoda, va rog sa va exprimati mai clar nedumerirea! happy O zi buna