| InGeRaShReBeL_6634 a întrebat:

Mi-am facut cont pe TPU si nu stiu daca o sa trebuiasca sa dau bani pentru asta. Este gratis contul sau trebuie sa platesc? Sunt noua pe aici si nu stiu acest lucru. Dau funtita celui care imi raspunde!

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Conturile sunt gratuite, tinand cond ca TPU se doreste a fi o platforma unde oamenii sa puna intrebari si sa primeasca raspunsuri cat mai pertinente.
Din pacate insa, datorita varstei si experientei de viata foarte reduse a multor utilizatori, multe raspunsuri mai bine ar ramane nescrise.

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este gratis .

| blackwidow a răspuns:

Nu trebuie sa dai niciun ban, stai linistita. Trebuie doar sa dai raspunsuri sincere, scurte si la obiect. Numai bine

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti. Contul e gratis.
Raspunde la cat mai multe intrebari pentru a ajuta oamenii si astfel reusesti sa faci si puncte.

Bun venit la noi!:*

| Tymycy a răspuns:

Este gratishappy Stai linistita

| DemonSlayer a răspuns:

Pe TPU nu trebuie sa dai nici un ban pe cont e gratis.

| dcamy99 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.Contul este gratis.

| InGeRaShReBeL_6634 explică:

Multumesc de raspunsuri

| Hope_1140 a răspuns:

Nu costa nimic, stai linistita :*.