| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut recent un blog si nu prea am vizitatori. Imi puteti da o sugestie ce si cum sa fac ca sa am mai multi vizitatori. Am adaugat chiar si un concurs... dar degeaba.sad

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Te sfatuiesc sa il promovezi in directoare web, pe retele sociale - twitter.com, facebook.com, friendfeed.com - dar si in siteuri de promovare a posturilor din blog, ca http://www.bagamare.ro/

3 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Despre ce blog este vorba? Da-mi un privat cu adresa sa ma uit si eu pe el happy

| SweetCandy a răspuns:

sad si eu am aceesi problemacrying

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai...incaerca sa-i faci publicitate...
Da-mi si mie lunk-ul intr-un mesaj si incerc sa-ti fac ceva publicitate...