| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cond Google Analystyc am adaugat site-ul meu (un blog personal), am adauga codu in blog, am facut ot ce trebuie. Ma ajuta cu ceva Analistycs daca e un blog personal cu maxim 10 vizitatori pe zi?

Răspuns Câştigător
| olix20 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei tu google analytyc. daca vrei sa faci un studiu al vizitatorilor gen locatie, varsta si sa dezvolti blogul din 10 sa il duci la 100 da... pentru alceva nu cred ca te poate ajuta