| pepz a întrebat:

Mi-am facut un tatuaj si toata lumea spune sa il spal cu apa calduta si sapun dar artistul la care mi-am facut tatuajul a zis sa-l spal doar dupa ce ii dau folia jos si in rest sa nu-l mai ud pana la vindecarea tatuajului si sa-l dau cu unguent bepanthen pana se vindeca, si sunt foarte confuz ca foarte multa lume zice ca trebuie sa-l spal, dar el mi-a zis foarte clar sa nu-l mai ud pana la vindecare

2 răspunsuri:
| Treaem24 a răspuns:

Ar trebui sa asculti artistul doar el are meseria aia nu lumea nu crezi

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Asculta artistul. Practic bepantolu ala e ca sa nu prinda piele coaja. Iar folia se pune putin(cat zice el) ca cica iese cerneala daca e un contact cu oxigenul un timp. Acum nu inteleg care e rostul sa il speli nu are nici un sens. Daca inca ai intrebari intra si cauta pe Youtube la cine stie.