| BigLike a întrebat:

se pare ca am windowsul plin cu virusi crying folosesc windows xp as vrea sal reinstalez dar din pacate cel care mi-a pus uitima oara s-a mutat nu stiu ce sa fac pentru mine ar fi cel mai bine sa-l descarc si sa-l pun pe un cd va rog dati-mi linkuri de unde pot descarca windows xp fara virusi si original daca se poate si miar mai fi de folos si un video cum sa fac un cd bootabil cu windows xp

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi sa folosesti antivirusul Kaspersky.
Merge chiar foarte bine, te protejeaza in totalitate.
Sper ca acesta a fost raspunsul care il cautati.
Te pup.