| ITstul a întrebat:

Mi-am instalat TuneUpUtiles 2011 si nu stiu ce tip de conexiune de la increase performance sa aleg pentru ca eu am un modem usb digi 7 Mbs, imi ma puteti spune si ce criteri vizual sa aleg (sa fie cel mai bun)?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

2 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Banuiesc ca ai o conexiune de tip PPoE avand ca purtator o linie DSL. Incearca sa configurezi conexiunea dupa acest criteriu si sa vezi daca aduce o imbunatatire. happy

Personal nu vad nicio utilitate setarilor particularizate pentru conexiuni de vreme ce Windows 7 este un bun manager al lor.

Răspuns utilizator avertizat