| mitici007 a întrebat:

Mi am muscat limba...curge sange... ce sa fac? ma doare de mor"

Răspuns Câştigător
| ZzZDeeaXxX a răspuns:

Bea putin laptebig grinwinking...stiu ca e mai ciudat da si eu am patit si cineva mi-a spus sa beau lapte si asa am facut si chiar mergewinkinghappy

3 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Ametitule/ametito ...glumesc tongue.incearca sa mananci o inghetata.sau pune gheata pe limba. funda?

| soul2soull a răspuns:

nu trebuie sa faci absolut nimic durerea va trece iar de infectie nu pote fi vorva saliva are proprietati cicatrizante

| UnleashedPsycho a răspuns:

Bagă'ţi limba în apă rece.Eu uneori mai "sug" sângele, nu am o problemă cu asta.Ieri mi-am tăiat buza cu cuţitul şi asta am făcut.Acum depinde de tine şi dacă îţi este scârbă să faci asta.
Sayonara!