| Adriana_Raluca_1985 a întrebat:

Mi am resetat tableta si inainte inainte am schimbat parola de la gmail ca pe cea veche nu o mai stiam acum imi cere sa bag numele de utilizator ce a fost sincronizat pe dispozitiv dar cu parola noua ce am pus o nu merge

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai parola actuala a contului cu care te-ai logat pe ea prima oara, nu e nicio problema. Altfel exista trucuri pentru a ocoli blocarea, functie de ce marca e, model si versiune de firmware.

| AdamIoan a răspuns:

Cum să resetez tableta Mirya