| NicolaeCristianAnonymous a întrebat:

Am o tableta Myria cozy si am resetat-o si am uitat emailu si parola. Am Android 6.0 si nu stiu sa o rezolv imi apare Acest dispozitiv a fost sincronizat recent, confirmati-va emailu etc.
Am resetat-o iar daca se va rezolva dar tot nu s-a rezolvat. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Iți amintești email si pass.
Daca nu...o duci la resoftat.

| gelu1970 a răspuns:

Pe deasupra ca esti un prost si un incult nu diferențiezi intre reset si resoft. Arunca tableta daca nu ești capabil sa memorizezi o parolă fraiere.

| NicolaeCristianAnonymous explică (pentru gelu1970):

Ba pulo crezi ca esti mai bun de cat mine? Nici tu nu sti diferetele + Nu exista rom de la tableta am gasit unu si l-am schimbat si tot asa face ba pulache. Incultul satului ce esti mai rau de cat mine amândoi suntem la fel de prosti si inculti asaca nu mai zi de alti. Sa memorez o parola? una de 12 litere si numere a? Dar tu ai putea memorao? Ia zi sigur nu poti memora parola asta + tableta nu-i amea si ee alu sora mea ce o are de 1 an si are 9 ani si sia creat un cont random cu o parola ce ia nu o mai stie.

| gelu1970 a răspuns (pentru NicolaeCristianAnonymous):

Incult, jegos, țăran. Avorton imbecil o facut măta. Când te-o facut cred ca erau beți bai gunoi.

| lucianmario a răspuns:

Urit