| limen a întrebat:

Mi-am scapat telefonul in masina de spalat(un nokia 5200)acum merge bine dar nu vede cardul de memorie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Cardul de memorie e cam "inecat" mai bine ia-ti alt cad de memorie...si eu eram sa scap telefonul in masina de spalatlaughing succes cu el

4 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Nu vede cardul de memorie? Pune-i niste ochelari telefonului.
Pai ce sa zic, alt card, nu este foarte scump, cred ca peste tot a ajung un card de un giga la mai putin de 20 de lei.

| MaRRiaN a răspuns:

DUpa ce l-ai scos de la spalat i-ai scos bateria si l-ai lasat la uscat cateva zile? Daca e inca ud, incearca sa-l desfaci si sa-l mai lasi la uscat, poate ai norocu sa-si revina. Daca nu, incearca cu alt card. Daca nici asa nu merge, du-l la Service. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia alt card! eu am scapat telefonul pe jos dar l-am scapat pe fier si sa auzot cam nasol. Mam speriat tare dar cand l-am ridicat nu avea nimic... e tare telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi -am saplat telu in masina de spalat si la tinut acolo30 minute, dar din apacte nu mai merge sado trecut o zi si nu se aprinde sad