| Ararat a întrebat:

Mi-am schimbat numarul de telefon si mi se cere pe PayPal si Stripe si ca sa ma loghez, si ca sa schimb parola. Mai exista vreo metoda de recuperare a conturilor? Si daca nu, pot face alte conturi pe acelasi nume?

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Da, poți face alte conturi pe același nume. E greu de crezut că mai poți recupera conturile inițiale fără numărul de telefon dacă nu mai știi parola.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Da un telefon la PayPal si vorbeste cu ei. Insa trebuie sa vorbesti engleza cursiv, altfel roaga pe cineva care vorbeste enegleza cursiv sa te ajute. Nu-ti face alt cont, nu ai cum pe acelasi nume, poti insa sa vorbesti cu ei la telefon si iti vor recupera contul de PayPal