| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Prietenul meu si-a pierdut parola de la Facebook si nu mai are nici numarul de telefon, iar ca sa ii schimb parola imi cere si CNP-ul. Stiti vreo alta metoda sa afle parola?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

nu si-a pierdut parola, a fost raportat ca e cont fals, iar Facebook cere buletinul, poate sa-l bage, Facebook promite ca sterge poza dupa ce verifica buletinul si nu ramane la ei

problema e ca numele lui pe Facebook se va modifica ca cel din buletin, inlusiv nume de familie