| darkhell217 a întrebat:

Mi se aude un scurt circuit in boxe la un anumit interval de timp nu intr-una, am statie si 2 boxe... ce as putea sa fac? aveti idee care ar fi problema?
Ms!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Poate fi de la circuitul electric (se aude pacanitul cand se activeaza un termostat sau se aprinde/stinge o lumina sau ceva de genul asta?), lipsa impamantarii sau din amplificator daca are ceva condensatori uzati. Se aude si cand e calculatorul oprit? Atunci sigur nu e din calculator. Scurtcircuitarea este altcevawinking

2 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Incearca sa misti mufele alea pe acolo ca cel mai probabil de la asta se aude. si la mine se mai aude asa din cand in cand dar nu stiu care e cauza si trece singur fara sa ii fac eu ceva anume.

| myky13 a răspuns:

Dar s-ar putea sa fie si o interferenta, cel putin asa am patit eu.
cam de fiecare data cand trece un taxiu prin zona si volumul era putin ridicat se auzea.