| SergiuBotez a întrebat:

Salutare,
Am un sistem Akai AHC1400, si nu stiu ce s-a intamplat, dar. nu mai merge. Sa va explic mai pe larg, il deschid, pun cd, dau play iar in boxe nu se aude decat un pocnit usor. cand il pun la laptop, aceeasi problema. Aveti idee ce ar putea avea?

1 răspuns:
| Mavrodin_Tudor_1997 a răspuns:

Vezi ca e posibil sa fie intrerupt cablu de transmisie
sau sa nu ai laptop si pc stereo. dar daca il ai stereo poti cumpara cun adaptor in care se baga toate cablurile si se baga in mufa cu culoare verde eu asa am facut