| ISQ a întrebat:

Mi se stange calculatoru din cauza ca i creste temperatura foarte mare
nu stiti cum fac sa-mi scada sau cel putin sa nu se mai stanga?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Păi se stînge deoarece nu e conectat ventilatorul, și se încing piesele ale în el ca naiba, se stînge deoarece se protejează, deștept calculator ai.

4 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

Mai pune-i un coolerlaughing "stanga"rolling on the floor prea tare.

| Andreishmek a răspuns:

Ma vezi du-te la un reparator si zii de pasta de la proceosr
sau verifica sura funda happy

| DanutzVoda a răspuns:

Mie imi merge greu din cand in cadn.Solutia este sa il dezasamblezi,cureti de parf, si tot ce e pe acolo happy, asamblezi la loc si gata.Succes.

| MaisonRR a răspuns:

Eu azi m-am speriat de moarte big grin
Imi spunea: CPU overtemperated
Ce am facut?
Am deconectat toate firele, si l-am lasta asa 1 ora happy
Dupa l-am deschis si gata happy

Mult noroc!