| ITstul a întrebat:

Mi se tot blocheaza pc-ul ma pote ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Cu temperaturile cum stai? nu ar strica sa suflii bine praful din sistem si sa schimbi pasta termoconductoare de pe procesor.
Curatare sistem, verificare cu memtest a memoriei ram si apoi vezi cum mai stai cu temperaturile.
Blocarile de regula sunt de la procesor prea incins!
Daca nu rezolvi fa o defragmentare si eventual un sistem restore la o data anterioara cand functiona bine...dat toate astea dupa ce cureti PC-ul!
Bineinteles ca mai sunt si alte motive cum ar fi un virus.

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Foloseste programul Advanced System Care iti va curata tot calculatorul il poti downloada gratuit de pe net, da-i pe google download Advanced system care

| dydy1 a răspuns:

Are virusi:d, asa mi.a facut si mie

| selfie a răspuns:

Reformateaza-l. Daca nu scaneaza-l.

| Eu_3289 a răspuns:

Baga-ti windowsul

| AngiiiBlake a răspuns:

Ai virusi sau nu e defragmentat.

| N3X7 a răspuns:

Reinstaleaza sistemu de operare:p

| marcel_8906 a răspuns:

Incearca si-ti schimba windows-ul, e de folos.

| Melinda1219 a răspuns:

Virusii sunt de vina...

| oG82 a răspuns:

Ia un decodor pentru el...laughing