| ciribist a întrebat:

Mia-m laut un router si l-am instalat in pc pentru tableta si cand intru pe tableta la wifi imi arata ca exista o retea dar sa introduc parola, eu nu stiu sa fi pus parola...cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu prea ai nevoie de CD/DVD la router pentru al instala sau al seta.
Eu iti zic sa intri singur in router si sa-i setezi parola la wifi.
Iti voi da un tutorial cum se face asta si ce setari mai poti face la el.
Mult Succes.
Link:
http://goo.gl/aXKBj3

2 răspunsuri:
| ciribist explică:

Ms,a mers dar e op paroal cam complicata, cum as putea s-o schimb cum vreau eu? Daca nu stiti nu-i nimic mersi si pentru atat happy

| Răzvan2k a răspuns:

Pai uitete pe spate la router... acolo trebuie sa aive parola. la una dintre WAN sau WLAN iti scrie parola acolo... eu asa am. big grin funda?big grin big grin big grin