| anonim_4396 a întrebat:

Model placa video: PCI-, GeForce G100
Memorie video: 512 Mb

este buna placa aceasta video de ceva? merg anumite jocuri gta 4 sau fifa 2010?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de Procesor. Daca ai un proc peste 2. 5 Ghz + placa aia video iti merge Gta 4, dar nu la Detalii maxime.

5 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Exact de asta am eu... din pacate nu ma ajuta foarte mult.
Imi merge bine Prototype.happy

| ChRoM a răspuns:

Da s-ar putea sa iti mearga gta IV si fifa 10 daca este de 512 happy

| NeXtLevel100 a răspuns:

Este normala merg jocurile numite de tine si fifa 11 merge este buna zic eu placa video GeForce G100 de 512 mb decit a mia de 256 si mai e si Intel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu placa asta video si nu o recomand deloc e de ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placa dinasta am si eu si eu ma joc nfs world online cu ia si sunt foarte multumit cum imi merge