| aleksdR a întrebat:

Multimessu iti permite sa intri pe mai multe ferestre de messenger?

Răspuns Câştigător
| ContDOARdeINTREBARI a răspuns:

Da

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Da, o spune si numele.

| cristi13 a răspuns:

Da...adk sa intri pe mai multe id-uri ( daca ai ) Poftim si un link de descarcare: http://www.ymlover.com/download-multi-yahoo-messenger-10-beta/ Vezi ca este putin mai jos si scrie: " Yahoo! Multi-Messenger 10 Final " dai pe el si gata. Sper sa fi fost de ajutor :D

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da de asta se numeste multimessenger

| Wally26 a răspuns:

Normal, ca de asta ii zice multimess! :d

| TheLastDancer15 a răspuns:

Da. de aia e MULTImess. poti sa intri pe 10 id-uri daca vrei [nu cred ca ai, dadeam doar exemplu big grin]

| Slow a răspuns:

Avand Multimess-ul, poti intra pe mai mult de un ID, simultan. Pe mai multe ferestre poti intra si numai de pe un singur ID. Insa daca nu ai Multimess-ul si daca vrei sa intri pe un alt ID, te va scoate de pe primul.