| puddy a întrebat:

cum pot sa deschid doua ferestre de messenger?

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Pentru asta trebuie sa ai multi messenger.
Il poti descarca de aici:
http://www.softpedia.com/......19851.html

Trebuie despachetat, apoi intri in folder si dai click pe program. O sa ti se deschida o fereastra si daca te uiti in dreapta, scrie " Enable YMulti ". Dai click acolo si ai terminat.:)

4 răspunsuri:
| Roxss a răspuns:

Simplu de tot.
Te duci pe contactul cu care vrei sa vorbesti si daca dublu click sau enter.
Si tot asa.
Sau daca te refereai sa intri pe 2 ID-uri in acelasi timp iti trebuie un multi mess.
Il gasesti pe net.
"multi mess download".
Succes!:*
Fundita?puppy dog eyes

| claudiea79 a răspuns:

Poti. cauti pe google messnger dublu. si poti sa deschizi 2 ferestre.

| RecycleBin a răspuns:

Multi messenger. poti downloada de pe net.

| Stefania a răspuns:

Buna! Descarca "Multi Mess"!