| DarkAngel_3471 a întrebat:

Multumesc tuturor pentru tot ajutorul acordat pana acum. Apreciez foarte mult tot ce ati facut pentru mine, m-ati ajutat de multe ori.Multumesc.
Acum revin cu alta intrebare:Am si eu un stick Kingston de 16 giga, de cateva luni imi face probleme, iar cea mai des intalnita problema pe care o am este ca copiez pe stick diverse filme si episoade din seriale de film, sa zicem ca ajung cam pe la 7giga utilizati, dar cand incerc sa copiez altceva pur si simplu nu mai pot vedea nimic pe stick, toate fisierele imi dispar, nu mai exista nimic pe stick, de cele mai multe ori imi ramanea un folder gol, dar daca dau proprietati la stick imi arata ca stick are o capacitate utilizata de 7 giga, cat cuprindea filmele, dar filmele nu le mai pot vedea pe stick...imi poate explica cineva ce se intampla? o fi vreun virus? am tot scanat sticku in diverse moduri dar nu-mi spune ca este virusat... o fi din cauza ca tin sticku in acelasi loc cu alt stick(desi acela merge perfect).
Ma poate lamuri cineva? a mai patit cineva asa ceva?

2 răspunsuri:
| angel4v3ryour a răspuns:

coolmai daca stick-ul e nou cum zici... ii dai format si ar trebui sa mearga mai mult ca sigur...si daca nici asa nu merge arunca-lwinking

| DarkAngel_3471 explică:

Sa inteleg ca singura optiune este sa-l arunc? nu-mi este chiar atat de usor sa-l arunc, nu-mi mai poate raspunde nimeni la intrebare?
Ce problema are sticku de-mi face problema asta?