| Sn1perHD a întrebat:

Am bagat un stick intr-un pc virusat! (Stick cu poze si video-uri, am deschis stick-ul si m-am uitat la poze, am dat si drag (am pus de pe pc-ul virusat pe stick) niste poze.Mi s-a virusat si sticku-ul? (Cu keylogger si alti virusi?)
Multumesc anticipat!
Va rog sa-mi spuneti daca are ceva.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu are nimic, doar ca te-ai umplut de virusi! Stupid question!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un scan cu malawarebytes

| DryIce a răspuns:

Erau pe vremuri virusii care se mutau singuri pe toate partitiile si pe stick-uri si se recopiau ca sa umple spatiul. Aia erau virusi de troluiala, acu virusii au alt scop ca sa distruga sistemele de operare din registrii si altele. Astia nu se mai muta singuri mai nou. Depinde de virus oricum, nu toti se comporta la fel, sunt mii de tipuri de virusi in lumea digitala.

| IChrophArtZ a răspuns:

Nu ti s-a virusat decat in cazul in care ai mutat virusul pe stick.
Daca nu ai pus virusul pe stick stai calm.