| anonim_4396 a întrebat:

Natiune am probleme: din greseala am apasat butonul cu imi place, acela ce tine de facebook, iar acum poza mea apare cat e de mare si lata pe acest site laughing, la ce au facut prietenii tai pe facebook. Ce pot face sa dispara? O sa o sterg eu momentan de pe profilul facebook dar doar atat pot face? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Si eu am patit, insa cu timpul dispare de acolohee hee. Stai linistita!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat ca sa nu-mi mai apara pozele pe facebook nici mie nici la prietenii mei.cum pot remedia?

| simicris a răspuns:

Mie mi s-a intamplat una mai nefacuta. Fara sa fac nimic, astazi cam am intrat pe Facebook, am constatat cu mare mare stupoare ca mai bine de 100 dentre prieteni mi-au disparut din lista. are cineva idee ce s-ar fi putut intampla?,