| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a întrebat:

Neata am si eu o intrebare,este prima oara cand ma inscriu in concursul kissfm, m-am inscris online, daca vreau sa ma sune trebuie sa trimit si sms sa imi configurez inscrierea.Cel mai bun raspuns primeste funda, si cat imi ia de sms

Răspuns Câştigător
| Vali0n a răspuns:

Neata pai daca tu te-ai inscris online mai asculta kiss fm ce zice daca trebuie sa dai un mesaj dar eu cred ca nu trebuie. asa stiu eu te inscri iar ei alege un nr de telefon la alegere si il suna pe acela dar daca nu scrie nici unde ca trebuie sa trimiti un mesaj de configurare a inscrieri nu-i nevoie atuncia,, mai ziceam si eu daca scria un nr de telefon sa trimit un mesaj. dar nu cred ca este nevoie la concurusuri de genul acesta

1 răspuns: