| M1hai a întrebat:

Salutare, am si eu o nelamurile, ce trebuie sa faci cand te saruti pentru prima oara happy, vreau raspunsuri bune happy, cel mai bun raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| bossnomberone a răspuns:

Ee foarte simplu, te apropii de ea, iti pui buzele tale pe ale ei si incepi sa o saruti, e cum ai gusta cu pofta dintr-o prajitura, incepi cu buza de sus, mai saruti si pe cea de jos, si cam asta e, daca si ea rectioneaza ii bagi si limba in gura da frumos asa finutz nu ca un cioban handicapat sper ca te-am ajutat, funda te rog

| M1hai explică (pentru bossnomberone):

Si nuss cioban laughing

| bossnomberone a răspuns (pentru M1hai):

Stiu dar aam zis si eu asa rolling on the floor))))

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa faci,mai Mihai...te apropii de fata,te apleci si-ti depui fin si moale buzele tale pe buzele ei!
Nu apasat, nu impingand, nu tremurand...
De ce te pierzi in fata unor asemenea amanunte, nu e un capat de tara un sarut, un pupic de fapt!
Curaj!

| Azµre a răspuns:

Nimic. O săruți și gata, e simplu ce ar trebui să faci?

| madalinnnaa a răspuns:

Imi amintesc ca si eu aveam aceeasi intrebare inainte de primul sarut laughingnu-ti fie frica o sa vina totul de la sine... poate ca o sa va sarutati chiar cand nu o sa te astepti laughing asa am patit si eu