| IngerulSiDraculTau a întrebat:

Nici nu stiu unde sa pun intrebarea dar am incercat aseara sa intru pe TPU de pe telefonul mobil si am descoperit cu stupoare ca nu mergea sa ma loghez, pagina se incarca cam greu nu stiu cum sa explic mai mult. s-a intamplat ceva cu site-ul in ultimul timp de nu merge? ca eu am mai intrat de pe mobil pe TPU inainte fara nici o problema.multumesc

1 răspuns:
| Satanna a răspuns:

Aseara nici eu nu puteam intra pe TPU, cred ca administratorii mai lucrau la site.
Sau din cauza internetului ca-ti mergea prost...
Mda.cel mai bun raspuns e ca administratorii faceau ceva la site adica ii mai adauga ceva lucruri noi pe site.

By3!