| literallythesamebruh a întrebat:

Care ar fi motivul pentru care nu pot accesa un site pe mobil? Înainte mergea fără probleme,iar acum nu se mai încarcă deloc. Orice alt site merge; de asemenea și acesta mergea, dar acum nu știu ce s-a întâmplat. Am conexiune bună la internet și am încercat pe 5 browsere diferite, fără succes. Cum pot rezolva situația?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Ai gigi, restarteaza routerul, o sa capeti alt IP
daca merge, atunci nu tu ai facut ceva naspa ci altcineva, iar tu ai avut "placerea" sa ti se aloce IP-ul respectivului sau e un IP care e folosit de foarte multi clienti gigi

| literallythesamebruh explică (pentru Brizbriz):

Mulțumesc mult man, a funcționat!

| Brizbriz a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Cu placere

6 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Nu cred ca este vina telefonului. Cred ca este acel site in lucru.

| omuletulofficial a răspuns:

Poate te-au blocat ip?

| literallythesamebruh explică (pentru omuletulofficial):

Acum realizez că pot accesa site-ul folosind datele mobile, dar prin wi-fi nu o pot face. Din ce motiv mi-ar bloca ip-ul? Doar am descărcat niste fișiere, nu am făcut altceva.

| omuletulofficial a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Se poate, ip-ul de la wifi sau cine stie ce, oricum, daca iti merge pe date, si ai extender de net, prin extender o sa iti mearga