| Americanlife a întrebat:

Nimeniak nu stie cum se numeste piesa din clip? piesa care incepe de pela 05:10 funda http://www.youtube.com/watch?v=Gnv1aANjSHU

1 răspuns:
| bogdan1319 a răspuns:

Poti sa iti dai seama folosind aplicatia Shanzam pentru telefon. Pur si simplu dai videoclipul la partea cu melodia si apesi pe butonul de 'recunoastere' din aplicatie si pui microfonul telefonului incat sa se auda piesa. Eu nu imi pot da seama cum se numeste iesa pentru ca nu o stiu. Dar aplicatia despre care ti-am vorbit mai devreme are o precizie foarte mare.
Sper ca te-am ajutat! big grin