| gabythe2 a întrebat:

Nu imi mai merge cd-rom/dvd-rom da imi zice mesajul asta (Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)

Click Troubleshoot to start the troubleshooter for this device.)

1 răspuns:
| GabrielPC a răspuns:

Pai poate cd-ul sau dvd-ul care il bagi esti zgariat sau avariat, sau poti sa incerci sa intri in bios si sa dai sa iti booteze cd-dvd daca nici asa nu merge cred ca e de la dvd writter-ul tau poate e ceva stricat la el big grin.