| Geo_Cympoy_1989 a întrebat:

Nu imi mai primeste curent casetofonul. Ce poate fi? Am verificat sigurantele din tabloul de sigurante si nu sunt arse... Mai e vreo siguranta pentru casetofon pe undeva? Mentionez ca nu e casetofonul original.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea playerele afermarket mai au inca o siguranta in spate la player.
Trebui sa-l scoti sa vezi.
Desigur exista posibilitatea sa fie un contact imperfect, care din nou poti verifica scotand playerul si analizand firele care intra in el.

| iwefgOficiall a răspuns:

Posibil ca firul sa se fii fisurat (antrerupt) verifica firul la alt aparat sau la bec.