| jnutrule a întrebat:

Nu mai merge Mozilla firefox, adica merge dar cand vreau sa ma uit la video-uri pe youtube sau chestii de genu mi se blocheaza. eu cred ca e de la flash player adica sunt sigur l-am dezinstalat l-am instalat iar dar degeaba nu gasesc nici o solutie. ma poate ajuta careva?

3 răspunsuri:
| Simbolist a răspuns:

Ce ai dezinstalat de fapt? Mozilla sau flash playeru? Daca nu ai dezins. Mozilla incearca sa-l dezinstalezi si sal instalezi din nou. Daca nici asa nu merge, treci pe google chrome

| jnutrule explică:

Mersi de raspuns. L-am dezinstalat pe amandoua si tot nu merge pai de cateva zile folosesc google chrome sunt multumit dar parca se incarca cam greu... mozilla firefox mi se parea mai rapid

| wanted112007 a răspuns:

Eu iti zic sa nu mai folosesti Mozilla si sa folosesti Google Chrome!
I cel mai bun big grin