| jnutrule a întrebat:

Am o problema foarte ciudata cu firefox-ul. cand vreau sa vad video-uri flash de ex pe youtube. mi se blocheaza. tin sa precizez ca am instalat din nou atat firefox. ul cat si flash player-ul si tot nu merge nu stiu ce are... ma poate ajuta cineva? thx

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Incearca cu alt Browser, daca tot la fel inseamna ca e o problema mai grava.

Iti recomand Google Chrome, mult mai rapid si stabil: https://www.google.com/......index.html

| Saddelyx a răspuns:

Ar putea fi de la memoria interna... Poate este prea mica sau ai instalat ceva care ia multa memorie. PS:Si mie mi se intampla la fel. happy

| LionelAndres a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema era de la flash player iar cand incercam sa-l instalez imi dadea eroare dar pana la urma am reusit si de atunci merge f bine. Eu unul am aproape toate browserele existente instalate in pc dar tot firefox-ul e baza!

| jnutrule explică:

Momentan folosesc google chrome, merge totul okay... dar folosesc firefox-ul de foarte mult timp si eram foarte multumit.
daca are cineva un raspuns corect?

| Fanta112 a răspuns:

Dc te chinui cu mozila cand poti acesa usor si rapid orce cu google chrome