| Lylyum a întrebat:

Nu merge optiunea paste.
Incerc sa postez poze pe un forum. si observ ca paste apare cu un negru mai putin intens si nu se poate selecta Nu merge nici cu ctrl+v...
Ce e de facut? Help!

5 răspunsuri:
| TeKs2911 a răspuns:

Inseamna ca pe acel forum nu poti sa dai "paste" la ceva(document, text, etc), nu ai ce sa faci!

| Lylyum explică (pentru TeKs2911):

Of... dar e interesant ca am reusit sa postez cateva poze la inceput (exact pe acelasi forum) si dupa aia nu a mai mers "paste"

| TeKs2911 a răspuns (pentru Lylyum):

Pai poate atunci mergea, pentru. ca moderatorul nu dezactivase comanda "PASTE"

| Lylyum explică:

Of... dar e interesant ca am reusit sa postz cateva poze la inceput... (exact pe acelasi forum) si dupa aia nu a mai mers "paste"

| Lylyum explică:

Mda, nu stiu ce sa zic... poate e bifat contul meu...am sa incerc sa sterg actualul cont pentru a crea un altul, pentru ca ceilalti colegi de forum posteaza poze in continuare.