| EUSIATIT a întrebat:

Nu pot da mesaj privat de ce? nu ma ajutati? voi reusiti?/ AJUTOR

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deoarece TPU a avut mici probleme de securitate, anumite chestii nu merg deocamdata.

| Bacemi a răspuns:

Nici noi nu reusim. Se lucreaza la site. Deocamdata nu putem accesa mesajele.

| EUSIATIT explică:

Ok merci expertii o seara bine

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu merge la nimeni. E "under maintenance" de vreo 2 zile.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu merge la nimeni, se lucreaza pentru a se remedia situatia.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu merg mesajele, se pare ca au ceva defectiuni si atunci mai asteptam pana le pun iar la punct

| hamsterx a răspuns:

De vreo 2 zile nu merge rubrica de mesaje private.se va remedia, asa e la toata lumea :*

| Smackdown a răspuns:

Pentru moment aceasta sectiune este "under maintenance"

| publicname a răspuns:

"ajutoor" rolling on the floor)