| pierduta a întrebat:

Nu pot vedea continutul pozelor in miniatura de pe desktop sau oriunde altundeva. Cum anume pot schimba acest lucru, ca in locul obisnuitului logo, sa apara continutul (poza in sine) acelei poze?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi folderul cu poze, dai click pe wiev, apoi selectezi tunbails, si vei vedea in miniatura, dar asta trebuie ori de cate ori vrei sa vezi aceste poze.

| pierduta explică (pentru anonim_4396):

Nu si in Windows 7.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pierduta):

Atunci trebuie sa aiba o optiune de a vedea sau lista pozele, eu folosesc xp, totusi daca aflu ceva, te anunthappy

| pierduta explică (pentru anonim_4396):

Thanks anyway.

| ReusxD a răspuns:

Si eu am problema asta, incearca sa faci un folder anume de poze si acolo pui vreo 10 poze si iti apar cu miniatura, daca rezolv problema iti spun si tie.