| jamillaemilia a întrebat:

Nu reusesc sa instalez yahoo messenger...de cate ori dau download merge si dupa ce termina de incarcat imi spune ca nu >sa instalat corect...chiar nu am cea mica idee de ce as putea sa fac.

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Probabil nu ai şters versiunea veche. Intră la My computer, apoi mergi la Add or remove programs, laşi să se încarce programele, dai în jos până găseşti Yahoo messenger, apeşi pe el, apoi apeşi pe remove, el se dezinstalează, apoi dai un restart la computer şi-l instalezi pe ăsta nou.