| P3trutz a întrebat:

Miam instalat recen yahoo messenger 11 si l-am dezinstalat
iar cand sal instalez din nou mi se deschide o fereastra mica simi spune sal reinstalez sau sa-l instalez. Tinand cont a am windows 7, si nici un fel de messenger nu-mi merge. Ofer fundita la cel care ma ajuta! Am mare nevoie de AJUTOR!

2 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Daca ai de ales intre reinstal si instal dai instal ca se pune automat in locul celui existent, baga'ti xpwinking

| anamariacool12 a răspuns:

Pai sterge instalare del la mess si dupa aia instalezal iar. funda?