| ionutarges a întrebat:

Nu reusesc sa-mi schimb parola de pe contul Youtube.
Am intrat in "manage account", apoi am selectat "change password"unde imi spune "You signed in via Google, so you should click here to change your password". Am dat click pe "here" care m-a trimis la o pagina invalida. Ce-i de facut acum? As putea sa fac o cerere celor de la youtube sau exista alta solutie?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Inseamna ca ti-ai facut cont pe contul de gmail, trebuie sa intri in contul de gmail si de acolo sa schimbi parola.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ti-ai facut cont de e-mail pe Google, Gmail si acesta l-ai folosit pentru logare si pe youtube. Du-te la contul respectiv si schimba de acolo parola si iti va fi noua parola pe youtube. Succes si numai bine!

| housen a răspuns:

Daca ai intrat cu gmail-u schimba parola de la mailwinking