| naviDIabLO a întrebat:

Nu se aude sunetul la sistem audio(Genius 5.1 5050 wood) cand intru pe youtube sa ascult orice melodie.De ce?

3 răspunsuri:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Vezi poate nu ai bagat vreo mufa cum trebuie big grin! daca nu reusesti suna-ma big grin

| de_Treaba_Fata_1990 a răspuns:

Dacă nu puteți auzi sonorul atunci când vă vizionați propriul videoclip, încercați următoarele:

Ajustaţi comanda volumului sonor de pe computer şi de la boxe.
Ajustaţi comanda volumului aflată în colţul din stânga jos al playerului video YouTube.
Reporniți browserul de internet (Internet Explorer, Firefox, Chrome etc.)
Asiguraţi-vă că volumul sonor este ridicat şi pe alte playere video, cum ar fi Quicktime, Real Player sau Windows Media player, deoarece aceasta poate afecta sunetul playerului video.

Dacă încă nu aveți sunet în timpul redării videoclipului dvs., puteți încerca pașii următori (în această ordine):

Instalați ultima versiune a Adobe Flash (necesară pentru transmiterea în flux a videoclipurilor YouTube) după ce ați eliminat orice versiune mai veche instalată anterior. Aflați aici cum să instalați cea mai recentă versiune a playerului Adobe Flash.
Permiteți instalarea pe computerul dvs. de conținut Flash terță parte:
Vizitați Adobe Flash.
Ar trebui să apară Managerul setărilor pentru aplicaţia Adobe Flash Player.
Bifaţi caseta etichetată: „Allow third-party Flash content to store data on your computer" (Permiteţi conţinutului Flash terţă parte să stocheze date pe computerul dvs.)
Pentru a vă asigura că această setare este reţinută, faceţi clic pe una dintre filele aflate în partea superioară a acestei casete, apoi reveniţi la Global Storage Settings Panel (Panoul setărilor de stocare globale). Caseta ar trebui să rămână în continuare bifată.
La final, închideți toate ferestrele de browser și încercați să redați, din nou, Evenimentul în direct.
Trebuie să reţineţi că această acţiune va stoca un cookie Flash pe computerul dvs. Flash permite acest lucru în mod prestabilit la instalare.
Verificați dacă aveți instalat software antivirus și firewall care ar putea să blocheze conținutul Flash terță part

| kamelUtZa a răspuns:

Poate s-a stricat foita de auz