| goibas a întrebat:

Nu se mai deschid videoclipurile(nu mai pornesc).nu am sters nici un program dar am dezactivat citeva programe de la start up in CCClener.nu stiu daca de acolo vine problema sau e doar o coincidenta ca de atunci nu mai pornesc. treaba e ca nu mai stiu care programe le-am dezactivat.
ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

Pai cel mai probabil ai sters pluginul pentru videoclipuri... dezinstaleaza programul pe care rulezi cel mai des videoclipurile si reinstaleaza programul iar

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai sters dar ai dezactivat.Acelasi lucru.