| Ba_Andrei_1997 a întrebat:

Am o problema cu pcul si ma intrebam daca ma puteti ajuta Cand deschid un program sau un joc imi da DESCHIDERE CU si nu stiu ce sa fac in privinta asta ced ca am sters eu vreun program cand voiam sa-mi fac loc in DISC C va rom frumos sa ma ajutati mersi mult

5 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Mmmda ai sters un program din draivare
daca vrei sa isi revina instaleaza draivarele pc-ului sau instaleaza windows-ul

| Ba_Andrei_1997 explică (pentru F1rstBlooD):

Trebuie doar sa reinstales Win?

| F1rstBlooD a răspuns (pentru Ba_Andrei_1997):

Aaa ai sters draiverul de comanda
in cazul aacesta singura sansa e reinstalarea de win
ca pentru a instala draiverele ai nev de timp muuuult +ca e foarte greu nici eu nu ma pricep ca trebuie sa stergi draiverelesa le faci ptrint si nu mai stiu deaici
acum mie mi s-a intamplat si asta mi-a spun un baiat care repara pc-urile
bafta

| Ba_Andrei_1997 explică (pentru F1rstBlooD):

Mersi :d daca e aas iti dau ras castigator ...ca maine adica luni o sa-l rezolv

| Ba_Andrei_1997 explică:

Aam uitata ceva nu ma lasa sa intru nici in chestiile alea din control panel(nu ma pre pricep la pcuri)