| sebastian1999 a întrebat:

Nu stiti de unde pot lua un program de spart parole la yahoo messenger? Nu mai stiu parola si nici toate id-urile prietenilor mei! va rog ajutati-ma! Cand dau la "forgot password" imi cere intrebarile de cand am facut messul si nu le mai stiu si nici raspunsurile!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| oceanic a răspuns:

Nu exista program de spart parole, cat de prost sa fii sa crezi asta, daca exista asa ceva si Yahoo se desfinta, nu mai avea nici un farmec!