| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum se face, mereu spun ca nu mai postez, insa de fiecare data trebuie sa se produca un eveniment,, senzational" iar eu sa revin cu o noua postare. Ce am patit? Azi am avut o revelatie, si anume ca anumiti useri de aici s-ar putea sa aiba acces la mesajele noastre private. Ce m-a determinat sa fac aceasta afirmatie? Aseara am primit un mesaj privat de la un fost user ce isi stersese contul, iar acum, de cateva zile a revenit sub un alt nume.Nu avea nimic de a face cu celalalt nume. Apoi, imediat ce am primit privatul de la acel user, cineva i-a trimis un mesaj in care il intreba daca a mai avut un alt cont, pentru ca acelei persoane i se pare cunoscuta, cu toate ca nu a avut decat cateva raspunsuri. Mi-e destul de greu sa inteleg ca cineva isi face un alt cont acum, si din trei raspunsuri Mama Omida sa poata spune ce cont ai avut in trecut si cate sticle de lapte ai baut cand erai mic.Asa ca am ajuns la concluzia ca adminii nostri draguti pun la dispozitia catorva useri datele personale si probabil si dreptul de a avea un anumit control al acestui site.Pe aceasta cale va rog sa nu mai trimiteti mesaje in privat pe TPU, deoarece nu stiti cine vi le poate citi.SECU este cu ochii pe voi!

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Mai stiu ca voi doi va puteti rezolva si singuri mica neintelegere, dar nu este frumos sa va certaii in halul acesta. @babypink, enigma este un user vechi al site'ului si stie ce spune, de altfel nu mai cauta nici tu nici el cearta, suntem toti pentru unu sau nu?

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ma indoiesc puternic ca e adevarat. Nu de alta, dar eu sunt persoana despre care s-a spus cel mai adesea ca sunt favorizata de admini si eu n-am citit nici un mesaj privat apartinand altcuiva si nici nu mi s-a lasat vreodata de inteles ca as putea.

| Arthur a răspuns:

Ai dreptate. Daca e asa e o mare mizerie. Eu stiu ca notiunea de privat nu poate fi negociata. Ce se intampla in privat e strict personal si asa trebuie sa ramana. E de prost gust si nu numai sa iti bagi nasul de exemplu in jurnalul intim al altcuiva sau cei care se dau atat de zglobii ce ar zice sa afle ca au avut o camera video in baie sau in dormitor, ar mai fi la fel de ingaduitori?
Acest lucru este legat si de notiunea de libertate, nimeni nu are voie sa intre cu bocancii in intimitatea oricui. Numai in comunism era totul comun.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu prea imi vine a crede afirmatia ta. Uare iserii nu au altceva e facut decit sa furnizeze date despre anumite pers de pe site? poate ca acea pers e destul de desteapta. Asta e.

Abh
| Abh a răspuns:

Esti paranoica. Evident ca unii useri, care au primit functii de moderare, au acces la mesageria privata pentru a putea verifica plangerile aparute (se mai injura prin privat). Mesageria nu e 'date personale'. Probabil au acces si la IP-uri, ceea ce nu e ilegal atata timp cat nu le fac publice.

Abh
| Abh a răspuns:

Enigma, tu te auzi? ce lucruri necurate se pot intampla pe un site de intrebari si raspunsuri? si mesageria aia, doar nu-ti dai cnp-ul altor useri prin ea. porti discutii de interes national acolo? pe de alta parte, cine are timp si chef sa citeasca mesajele unor necunoscuti, in ce scop?

| JeSa a răspuns:

Logic!- sunt citite acele private...candva am moderat - si eu - alt site; de unde, si pot confirma ca, stiam de treaba cu "cititul de private"...
P. S - bine punctatwinking Abh...

daniela
| daniela a răspuns:

Doamne, FBI, Ghestapo. CIA, Secret Service, KGB etc sunt cu noi... ce minunat

| BUBULINA a răspuns:

WOAUUUUUUUU
imi e scarba de ce am citit
ahh... Ralucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
unde esti?

| Elly4all a răspuns:

Mai nu ar trebui sa te mai mire nimic avand in veder ca poti face orice cu putina manipulare, nu spun in ce moduri dar sunt multe...si eu cred ca ai dreptate, multumesc de postare.

| alexutzu00791 a răspuns:

N am citit ce ai scris insa te aprob laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@abh-nu sunt paranoic/a, sunt bolnav de scenarita, insa s-au intamplat atat de multe lucruri necurate pe acest site, incat mi-a lasat o greata enorma.Si nu glumesc, insa am mult mai multe cazuri, nu este unul izolat.De aceea am ajuns la aceasta concluzie.Imi pare rau, insa asta este!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este buna!
Mai vreau!
Ai ceva de ascuns, cumva? laughing
Nu cred ca se poate asta cu acordul administratorilor, dar cu putina inteligenta si experienta poti face multe, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@EUSIATIT-as vrea si eu sa nu fie adevarat, insa au fost mult prea multe coincidente pe care nu le-am trecut aici incat sa fiu sceptic.Lasa-ma sa ma indoiesc eu si sa-mi iau masurile de precautie. Daca doriti, luati-va si voi aceleasi masuri, daca nu...sunteti liberi sa faceti ce vreti.
@brigaela-nici nu am afirmat ca tu ai citi mesajele mele sau ale atcuiva. Tu ai alte lucruri mult mai importante de facut.Ai fi ultima persoana la care m-as gandi ca se preteaza la acest joc.Scuze daca ai inteles altceva.
@Lora-nici eu nu sunt 100% sigur, insa lasa-ma sa am scepticismul meu in ce priveste acest lucru si sa-mi iau masurile cuvenite.Eu am postat mai mult pentru ca si voi sa va luati masuri in privinta mesajelor private.

@abh-mai, nu ai CNP-ul, insa se trimit tot felul de mesaje.Pana la urma este intimitatea noastra, de ce sa mi le citeasca cineva? Stiu ca Raluca le poate citi, nu ma deranjeaza, insa tinand cont ca este singurul admin de aici, stiu ca ea nu le-ar divulga.Problema vine atunci cand mai intervin si altii in acest sistem.Si nu ai dreptate, moderatorii nu au acces la mesajele private, deoarece eu sunt moderator si nu am acces decat la postarile noi.Intelegi?
@Babypink-tu cine esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, eu sint directorul CIA, da ti-am spus ca trebuie sa ramina intre noi. De ce dreak trebuia sa ma dai in git, acum trebuie sa va asasinez rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine sunt eu va ramane o... enigmalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora-da, ai si tu dreptate, insa vezi, uneori mai incetam pentru o clipa sa gandim, si mai trimitem cate un mesaj mai personal pe site.Intelegi? Da, si spui bine ce spui, este bine ca toate mesajele mai personale sa nu fie trimise aici, insa...mai uitam si noi, ce sa-i faci?
@babypink-Iubito, acel raspuns era de fapt o ironie, nicidecum nu ma intereseaza persoana ta, insa nici nu reusesc sa-mi dau seama de intelectul tau din raspunsurile ce le-ai dat pana acum.Asta era ideea, intelegi, sau iti desenez? Hai, la lectii ca de maine incepe scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@babypink-tu esti asta care nu ofera locul batranilor si se cearta cu ei? Auzi nesimtire la ei, sa aiba pretentia sa te ridice de pe scaun, tu, o pitipoanca mica si sa se aseze ei? Sa stii ca nesimtirea asta la batrani a atins cote inimaginabile.Asa sa le faci, mama lor de comunisti, cum indraznesc sa-ti ceara sa le oferi locul, chiar daca unii sunt bolnavi, sunt obositi de atatia ani de munca, au obosit sa creasca copii si nepoti, sa le ofere o educatie si apoi sa vina la tine sa iti ceara cu nesimtire sa le cedezi locul in tramvai?

,, babypink a răspuns:
Era sa ma iau la bataie cu o baba care facea nazuri ca nu m-am ridicat sa o las pe ea sa stea jos.Bine ca acum nu mai merg cu tramvaiul, acum ne duce soferul. ''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa, si? laughing
Esti si tu unul din acei pensionari nesimtiti?
Sa stii ca eu ofer locul, cui cred de cuviinta.
Eu nu sunt pitipoancawinking.
Mai zi, ca mie-mi place.
Ia mai uita-te pe raspunsurile si intrebarile mele. Ia vezi, ce mai gasesti?
Cati ani ziceai ca ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@babypink-cat spuneai tu ca ai? Nici 17 ani? Hmm...se vede ca la aceasta varsta esti deja trecuta prin greutatile vietii.
,, babypink a răspuns:
Bent jur ca esti minunat!

Este chiar o experienta inedita, este sarea si piperul intr-o relatie.

Mentionez ca nu sunt o c***a.Doar ca imi place ce fac cu partenerul si vreau sa va impartasesc si voua. ''

http://www.TPU.ro/......utea-face/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extraordinar raspuns!
Esti super, esti inteligent, m-ai cucerit. Opriti-l ca am orgasm. Mi-l inchipui deja.
Iti recomand cu placere un site, poate te ajuta in viata personala.
http://www.vimaxpills.ro/? gclid=CMPvs7vHiJ8CFQWIzAodw1WCMg
Vai, esti tare.Mai cauta, mai cauta. :))
Ia vezi gasesti osul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@babypink-esti de o nesimtire crasa.De altfel, nu ma mira, imi aduc aminte de acea vorba romaneasca:
,, Spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti''. Este general valabil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce, dragul meu C?
Vezi ca deja te intreci cu gluma.Si nu mai incerca sa bati apropo-uri.
Ai dreptate, acea vorba romaneasca este general valabila, la asta nu te contrazic.
Dar ce, te-ai cam speriat? thinking
Mai cauta, mai cauta, doar nu ma lasi in pace cu una, cu doua, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, am gasit ceva care chiar ti se potriveste.
De fapt te las pe tine, dragule(ca tot ne indragim si iubim), sa intuiesti care ar fi caracterizarea.Hai,ca nu e greu.
Indiciu:Primul post.
http://www.TPU.ro/......tatea-lui/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu_o_mare_enigma si babypink, mai asta-i dragoste cu nabadai. Stiti bine cum se spune, cine se iubeste se tachineaza. Dupa o cearta teribila, miini rupte, ochi scosi si paruieli la greu, urmeaza impacrea si apoi sex in draci laughing