| Icecream001 a întrebat:

Nu stiu daca maine, 2 decembrie se fac ore. Ma puteti ajuta? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| streamdoll a răspuns:

Se fac pentru ca...sigh nu a fost aprobata cererea :-

5 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Eu sunt din Focsani si aici se fac ore dar sunt si alte judete unde nu se fac ore, pe voi nu va anuntat nimeni miercuri daca faceti sau nu ore?

| MadaZuza a răspuns:

Nimeni nu intelege! Maine, toata lumea face scoala! Dc nu s-ar face? A... Ca nu vrei... asta-i alta poveste!

| LotteCharlotte a răspuns:

Depinde. In Craiova se fac ore.big grin Vorbeste cu colegii. Dar sigur se fac!

| YnGeRaShMyCuTz a răspuns:

Da, se fac ore

| Dany1996 a răspuns:

Se fac ore.