| clau123clau123 a întrebat:

Ma duc maine la mare si nu stiu ce sa mai imi pun pe langa haine si mancare ma puteti ajuta? ofer funda!

2 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Nu prea iti mai trebuie altceva. Eventual ochelarii de soare, crema de plaja daca obisnuiesti sa folosesti si sa nu uiti de un prosop. Distractie placuta! happy

| supernicu04 a răspuns:

Ochelari de soare, crema de plaja, ochelari de scufundari si desigur un portofel plin cu bani pentruvitoarele fete pe care le intalnesti