| Fatayou a întrebat:

Nu stiu si ma enerveaza!In local disk c imi apar aceleasi poze de nu stiu de unde ca n-am descarcat poze.Dupa accea,peste o luna imi apar aceladi chesti+un folder care scrie e si consuma 2 gb.Dar va rog nu spuneti:,,Esti sigur ca n-ai umblat in paint sa desenezi,l-ai salvat si nu l-ai sters?"sau de genu asta.Imi amintesc ca e vorba de chestii din calculator ex:yahoo.Asa imi arata o poza si toate-s mici.Nush ce se intampla,dar cand le sterg e ca si cand nu le-am sters adica nu am recuperat spatiul si-mi trebuie pentru ca am multe programe in calcultator folositoare si o sa raman fara spatiu pentru ca am 1,40 gb.As vrea sa intreb cum scap de acele poze si acel folder e care nu l-am deschis din local disc c si cum imi recuperez spatiul daca le-am sters si din recilcle bin?Acum s-a agraVATTTTTTTT!Acum am 1,39 gb!Spuneti-mi ce sa fac fara a downloada programe pentru ca nu am spatiu!?Ce se intampla?Funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca un programel (are numai 0, 24 MB) numit Unlocker, il gasesti pe site-ul oficial si le va sterge. Dupa ce termina de sters da un Restart. Daca nu-ti va mai trebui poti sa-l dezinstalezi dupa ce ai restartat. Numai bine!