| Kiki20098 a întrebat:

Nume de baieti frumoase?

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai aici din tot felul de nationalitati :
http://www.copilul.ro/nume-baieti/
PS: intrebarea e destul de prost formulata fiindca frumusetea e relativa. Nume care mie mi se par frumoase tie iti pot parea urate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Silviu, Radu, Razvan, Cristian, Sorin, Emil, Andrei, Petru, Emanuel, Robert, Marcel, Paul, Horațiu, Eduard, Florin, Tudor, Iulian, Stefan, Bogdan, Emil, Adrian, Daniel, Dragoș.

| deeeaqq a răspuns:

Ştefan, Andrei, Ionuț, Alex, Bogdan, Cosmin, Alberto, Mihai, Cătălin, Marco, Matteo.

| anamariarot a răspuns:

Mie imi place mult "Alexandru"

| Kiki20098 explică (pentru anamariarot):

Mie nu-mi place numele ăsta

| PersonajFictiv a răspuns:

Evelin.

| OnePiece a răspuns:

Superman Sava
William Branza
Eugen Catalin Prefacutu Timpau
Tolea Ciumac
Vasile San Siro Ciocoi
Marin Barbaalba

| OnePiece a răspuns (pentru OnePiece):

Cineva sa faca cu nume de fete. laughing)

| KanezuY a răspuns:

Samuel,Daniel,Adrian,Mocanu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KanezuY):

Mocanu este nume de familie, numai prostii scrii

| KanezuY a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu stii numai sa critici?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KanezuY):

Nu te am criticat deloc, ce nume ai scris tu sunt frumoase, Samuel, Daniel Adrian, dar nu poti boteza un copil cu numele mocanu, acest nume este un nume de familie trebuie sa recunosti, scuze daca te am deranjat cu observatia, nu am intentionat nicio secundă sa te critic. O zi frumoasa.

| Dumbi a răspuns:

Maradona-Hagi Lacatus laughing)

Nu trebuie neaparat un nume faimos, un nume care iti place tie e mult frumos, decat un nume faimos…

| Kiki20098 explică (pentru Dumbi):

Nu inteleg deloc ce spui

| Dumbi a răspuns (pentru Kiki20098):

Ce nu intelegi numele? E cel mai frumos nume posibil pentru baiat.
Si mai jos am scris "nu trebuie neaparat un nume faimos, un nume celebru, un nume cu o semnificatie aparte pentru tine, conteaza mai mult decat un nume de celebritate" dar daca esti grea de cap…

| KiszMy a răspuns:

Narcis, Crin, Bujor, Chiparos

| Andreea213 a răspuns:

Adrian, Catalin, Marius, Stefan, Ianos, Alexandru, Mario, Andrei, Tudor, Mihai, Silviu, Emil, Bogdan, Petru, Horia, Robert, Eduard, Cristian, Ciprian, Paul, Cosmin, Claudiu, Dan, Ionut, Georgian, Mitica.

| forlucky a răspuns:

Alin

| DrowRanger a răspuns:

Alexandru,Stefan,Vlad,Marius,Sebastian etc

| Androoshkey a răspuns:

Jacob, Lucian, Joel (sau Noel), Timon, Jeremy, Ilario, Paul, Julian, Bogdan, Andrei