| Babushka a întrebat:

Numele pe care imi vine alocatia de stat este pe numele tatalui. Parintii mei sunt despartitii si ca sa nu mai fie nevoit tata sa faca drum pentru a-mi ridica alocatia lunar vreau sa o trec pe numele mamei. Ma duc maine cu mama pe Str.Hambarului sa o rezolvam treaba e ca eu am pierdut 2 luni de alocatie. Mai primesc banii pierduti pe acele 2 luni?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In ce sens ai pierdut acele 2 luni de alocatie? Nu exista sa pierzi bani respectivi, ori ia scos tatal tau, ori daca nu sunt acolo si cand iti vei scoate alocatia luna aceasta iti vor da si banii pe cele 2 luni in care nu ia luat nimeni.Bafta!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In ce sens ai pierdut acele 2 luni de alocatie? Nu exista sa pierzi bani respectivi, ori i-a scos tatal tau, ori daca nu sunt acolo si cand iti vei scoate alocatia luna aceasta iti vor da si banii pe cele 2 luni in care nu ia luat nimeni.Bafta!