| anonim_4396 a întrebat:

ELEVI DE 18 ANI?!? Sunt la liceu, am implinit 18 ani in vacanta de vara (prin mai) si nu am mai primit alocatie, prin septembrie am completat niste foi la scoala ca sa primim alocatia pe acele luni restante. vad ca nici pana acum nu am primit banii. cand o sa ii primesc?

Răspuns Câştigător
| Ankuuuu a răspuns:

Şi la mine e la fel. Noi am completat acele foi si anul trecut si anul asta. Am intrebat si la scoala si nimeni nu stie. Probabil pana la sfarsitul anului le vom primi.

| cllauddiuu a răspuns (pentru Ankuuuu):

Vreo sansa sa intre luna aceasta?

| Ankuuuu a răspuns (pentru cllauddiuu):

Nu stiu. Sper.

4 răspunsuri:
| marlboroYkent a răspuns:

La mine a durat un an si o luna dar a venit si restantele bafta laughing

| boicot a răspuns:

Poate diriginta ar trebui sa stie sau sa te indrume catre cineva care stie sa-ti raspunda, din cadrul scolii sau ministerului